Sprzęt budowlany:

Sprzęt ogrodniczy:

Zapytaj o dostępność: Odpowiedź w ciągu 15 min w godzinach od 8-16

szlifierka do gipsu wynajem FLEX WST 700VV Plus do ścian i sufitów - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

szlifierka do gipsu wynajem FLEX WST 700VV Plus do ścian i sufitów

Szlifierka do ścian i sufitów Vario-Giraffe® posiada stabilizację prędkości obrotowej, łagodny rozruch, zabezpieczenie przeciążeniowe i ustawienie wstępne prędkości obrotowej za pomocą pokrętła, a także jedyną w swoim rodzaju technikę teleskopową Vario-Giraffe® dopasowującą się do Państwa potrzeb z regulowaną długością od 1330-1730 mm.

Sprawdź ceny >
Polerka rotacyjna wynajem FESTOOL RAP 150FE - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Polerka rotacyjna wynajem FESTOOL RAP 150FE

Polerka rotacyjna RAP150 pozwala na dłuższą pracę, dzięki ergonomicznej konstrukcji i niewielkiej wadze. Pokrętło do płynnej zmiany prędkości obrotowej zapewnia preselekcyjny wybór i stały poziom oraz łagodny rozruch.

Sprawdź ceny >
Szlifierka oscylacyjna wynajem MAKITA 9046 - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Szlifierka oscylacyjna wynajem MAKITA 9046

Szlifierka oscylacyjna MAKITA 9046 jest przystosowana do szlifowania płyt gipsowych. Posiada pyłoszczelną konstrukcję silnika, dzięki osobnym komorom z turbinami odsysającymi pył oraz bezobsługową przekładnię, dzięki której nie ma konieczności ponownego smarowania. Bieg prawie bez drgań. Odsysanie pyłu odbywa się poprzez płytę podstawy.

Sprawdź ceny >
Szlifierka kątowa wynajem 230mm MAKITA GA9040R - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Szlifierka kątowa wynajem 230mm MAKITA GA9040R

Szlifierka GA9040R jest najmocniejszą dwuręczna szlifierką kątową firmy MAKITA na tarczę Ø230mm. Dzięki zastosowaniu dwustopniowego systemu tłumienia drgań wibracje przenoszone na przegub dłoni zostały znacznie zmniejszone. Kompaktowa i bardzo wydajna, ważąca jedyne 6,7kg.

Sprawdź ceny >
Szlifierka kątowa MAKITA GA5040 - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Szlifierka kątowa MAKITA GA5040

Szlifierka kątowa MAKITA GA5040 wyposażona w silnik 1100W z tarczą 125mm, z systemem tłumienia drgań SJS II, który łagodzi drgania chroniąc tym samym przekładnie zębate.

Sprawdź ceny >
Szlifierka taśmowa wynajem BOSH GBS75AE - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Szlifierka taśmowa wynajem BOSH GBS75AE

Szlifierka taśmowa BOSH GBS 75AE to wytrzymałe urządzenie umożliwiające usuwanie, szlifowanie, wygładzanie oraz czyszczenie powierzchni z drewna, tworzyw sztucznych oraz metalu.

Sprawdź ceny >