Sprzęt budowlany:

Sprzęt ogrodniczy:

Zapytaj o dostępność: Odpowiedź w ciągu 15 min w godzinach od 8-16

szlifierka do gipsu wynajem FLEX WST 700VV Plus do ścian i sufitów - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

szlifierka do gipsu wynajem FLEX WST 700VV Plus do ścian i sufitów

Szlifierka do ścian i sufitów Vario-Giraffe® posiada stabilizację prędkości obrotowej, łagodny rozruch, zabezpieczenie przeciążeniowe i ustawienie wstępne prędkości obrotowej za pomocą pokrętła, a także jedyną w swoim rodzaju technikę teleskopową Vario-Giraffe® dopasowującą się do Państwa potrzeb z regulowaną długością od 1330-1730 mm.

Sprawdź ceny >
Młot wyburzeniowy wynajem MAKITA HM 1810 - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Młot wyburzeniowy wynajem MAKITA HM 1810

Potężny młot wyburzeniowy MAKITA HM 1810 o wadze 32,3 kg oraz energii pojedynczego uderzenia 44,9 J sprosta każdemu zadaniu. Wykonany jest TECHNOLOGII ANTYWIBRACYJNEJ AVT, dzięki czemu ma zredukowane drgania aż do 70%. Posiada uniwersalny wewnętrzny uchwyt sześciokątny.

Sprawdź ceny >
Polerka rotacyjna wynajem FESTOOL RAP 150FE - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Polerka rotacyjna wynajem FESTOOL RAP 150FE

Polerka rotacyjna RAP150 pozwala na dłuższą pracę, dzięki ergonomicznej konstrukcji i niewielkiej wadze. Pokrętło do płynnej zmiany prędkości obrotowej zapewnia preselekcyjny wybór i stały poziom oraz łagodny rozruch.

Sprawdź ceny >
Wkrętarka wynajem MAKITA DDF480 - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Wkrętarka wynajem MAKITA DDF480

MAKITA DDF480 to 2 - biegowa wiertarko – wkrętarka zasilana nowym akumulatorem BL1840 o pojemności 4,0 Ah. Wykonana w technologii XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć.

Sprawdź ceny >
Wiertnica diamentowa wynajem CARDI C300 - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Wiertnica diamentowa wynajem CARDI C300

Silnik wiertnicy CARDI C300 wyposażony w elektroniczny system miękkiego startu, oraz elektroniczne sprzęgło stanowiące również elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem. Mechaniczne sprzęgło chroni operatora w razie zablokowania wiertła.

Sprawdź ceny >
Przecinarka elektryczna wynajem Husqvarna K3000 WET - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Przecinarka elektryczna wynajem Husqvarna K3000 WET

Przecinarka tarczowa Husqvarna K3000 WET to jedna maszyna umożliwiająca cięcie na mokro i na sucho. Dzięki opcjonalnemu separatorowi pyłu można ją łatwo przekształcić w przecinarkę tnącą na sucho, wytwarzającą minimalną ilość pyłu.

Sprawdź ceny >
Piła szablasta wynajem MAKITA JR3070CT - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Piła szablasta wynajem MAKITA JR3070CT

Piła szablasta Makita JR3070CT przeznaczona jest do cięcia drewna, tworzywa sztucznego, metalu i materiałów budowlanych. Jest przystosowana do cięcia prostego i krzywoliniowego. Idealna do pracy w miejscach trudno dostępnych.

Sprawdź ceny >
Bruzdownica wynajem MAKITA SG1250 - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Bruzdownica wynajem MAKITA SG1250

Bruzdownica MAKITA SG1250 posiada unikalny system tłumienia drgań skrętnych (SJS) łagodzący rozruch dla ochrony przekładni zębatej oraz łagodny rozruch z ogranicznikiem prądu rozruchowego. Dodatkowo efektywność pracy podnosi pełna elektronika z automatyczną regulacją do kontroli optymalnej prędkości obrotowej.

Sprawdź ceny >
Wyrzynarka wynajem MAKITA 4350FCT - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Wyrzynarka wynajem MAKITA 4350FCT

Profesjonalna wyrzynarka MAKITA 4350FCT z podcinaniem i podświetleniem obszaru roboczego. MAKITA model 4350FCT to urządzenie dla wymagających użytkowników - wygodna konstrukcja z możliwością podłączenia zewnętrznego urządzenia odsysającego. Jest to narzędzie dedykowane do ciężkich prac oraz wszędzie tam gdzie potrzeba dużej dokładności i czystości w czasie pracy.

Sprawdź ceny >
Ukośnica wynajem MAKITA LS0714 - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Ukośnica wynajem MAKITA LS0714

Ukośnica MAKITA LS0714 posiada głowicę piły z podwójnym mechanizmem przesuwu na 4 szynach do precyzyjnego cięcia, talerz obrotowy przestawiany w prawo do 57° i w lewo do 45°, a także dużą zdolność cięcia – 52 mm x 300 mm.

Sprawdź ceny >
Pilarka tarczowa wynajem MAKITA N5900B - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Pilarka tarczowa wynajem MAKITA N5900B

Pilarka MAKITA N5900B została zaprojektowana do wszelkich prac w miękkim i twardym drewnie. Doskonała jest do cięć wzdłużnych i poprzecznych oraz zalecana do cięcia płyt warstwowych. Posiada mocną stalową osłonę o kącie rozwarcia 5° w pozycji wyjściowej i podstawę o dużej wytrzymałości.

Sprawdź ceny >
Szlifierka oscylacyjna wynajem MAKITA 9046 - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Szlifierka oscylacyjna wynajem MAKITA 9046

Szlifierka oscylacyjna MAKITA 9046 jest przystosowana do szlifowania płyt gipsowych. Posiada pyłoszczelną konstrukcję silnika, dzięki osobnym komorom z turbinami odsysającymi pył oraz bezobsługową przekładnię, dzięki której nie ma konieczności ponownego smarowania. Bieg prawie bez drgań. Odsysanie pyłu odbywa się poprzez płytę podstawy.

Sprawdź ceny >
Szlifierka kątowa wynajem 230mm MAKITA GA9040R - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Szlifierka kątowa wynajem 230mm MAKITA GA9040R

Szlifierka GA9040R jest najmocniejszą dwuręczna szlifierką kątową firmy MAKITA na tarczę Ø230mm. Dzięki zastosowaniu dwustopniowego systemu tłumienia drgań wibracje przenoszone na przegub dłoni zostały znacznie zmniejszone. Kompaktowa i bardzo wydajna, ważąca jedyne 6,7kg.

Sprawdź ceny >
Szlifierka kątowa MAKITA GA5040 - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Szlifierka kątowa MAKITA GA5040

Szlifierka kątowa MAKITA GA5040 wyposażona w silnik 1100W z tarczą 125mm, z systemem tłumienia drgań SJS II, który łagodzi drgania chroniąc tym samym przekładnie zębate.

Sprawdź ceny >
Szlifierka taśmowa wynajem BOSH GBS75AE - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Szlifierka taśmowa wynajem BOSH GBS75AE

Szlifierka taśmowa BOSH GBS 75AE to wytrzymałe urządzenie umożliwiające usuwanie, szlifowanie, wygładzanie oraz czyszczenie powierzchni z drewna, tworzyw sztucznych oraz metalu.

Sprawdź ceny >
Wiertarka kątowa wynajem MAKITA DA 3010F - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Wiertarka kątowa wynajem MAKITA DA 3010F

Wiertarka kątowa DA3010F, dzięki zwartej budowie i wygodnemu dużemu wyłącznikowi świetnie sprawdza się w pracach w miejscach o ograniczonej dostępności. Nadzwyczaj mała wysokość - tylko 66 mm od wierzchołka uchwytu do górnej krawędzi przekładni. Można nią wygodnie pracować w różnych pozycjach.

Sprawdź ceny >
Wiertarka udarowa wynajem MAKITA HR2610 - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Wiertarka udarowa wynajem MAKITA HR2610

Wiertarka udarowa MAKITA HR2610 może pracować w trzech trybach: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie. Posiada osłonę przeciwpyłową uchwytu narzędziowego, a przesuwny uchwyt ułatwia wymianę narzędzia.

Sprawdź ceny >
Młot udarowo obrotowy wynajem MAKITA HR5211C - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Młot udarowo obrotowy wynajem MAKITA HR5211C

Młot udarowy MAKITA HR5211C o bardzo dużej mocy, który umożliwia kucie ścian. Na wygodę użytkowania wpływa system antywibracyjny AVT, dzięki któremu podczas pracy z urządzeniem wolniej męczą się ręce.

Sprawdź ceny >
Młot udarowy wynajem MAKITA HM1214C - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Młot udarowy wynajem MAKITA HM1214C

Profesjonalny młot udarowy firmy MAKITA HM1214C z technologia antywibracyjna AVT oraz systemem "SOFT NO LOAD" zapewniającym płynny i miękki start. Zaprojektowany do pracy w pionie. Praca przy niskim poziomie drgań i nadzwyczaj dużej energii uderzenia - 19,9 J.

Sprawdź ceny >
Młot wyburzeniowy MAKITA HM 1317CB - Wypożyczalnia GALEND Wólka Sokołowska, Sokołów Małopolski

Młot wyburzeniowy MAKITA HM 1317CB

Młot udarowy o mocy 1510 W, maksymalnej częstotliwości udaru 1450 ud./min. i energii pojedynczego uderzenia 26,5 J, wyposażony w uchwyt sześciokątny 30 mm, zamkniętą rękojeść tylną, system antywibracyjny, lampkę zużycia szczotek oraz elektroniczną redukcję energii udaru.

Sprawdź ceny >